Funny-Fantasy

Nu uita că lucruri frumoase te așteaptă dacă știi unde să cauți. Aici găsești o lume în care poți să-ți etalezi creativitatea în toate formele sale și în care distracția nu lipsește niciodată.

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Popcorn

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DeadlyChoices.
legendary writer
legendary writer

feminin Taur Maimuta
Numarul mesajelor : 15621
Varsta : 25
Logo Funny-Fantasy :

MesajSubiect: Popcorn   Mier 22 Dec 2010 - 5:58

Poate exista oare, asa cum insinueaza presa, vreo legatura intre doi tineri criminali in serie care ucid doar pentru a se amuza si unul dintre regizorii cei mai populari de la Hollywood, care tocmai a castigat un Oscar pentru filmele sale ce par a fi toate "Pulp Fiction"? Desi greu de crezut, raspunsul este da. Intr-o societate in care realitatea nu exista decat daca a fost filmata de un car de reportaj si in care nimeni nu pare dispus sa-si asume vreodata responsabilitatea propriilor fapte, un tanar regizor va invata o lectie importanta despre viata si morala, intr-un mod, poate, prea dur.

Am inceput sa o citesc ieri si imi place foarte mult. este povestita pe mai multe planuri, ceea ce imi aminteste de alte romane care m-au incantat, de genul cartea fara nume. Actiunea e foarte interesanta pana acum, desi nu pot sa imi dau derdictul final fiindca nu am terminat cartea.
Cum vi se pare?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
lămâie verde
supreme master of words
supreme master of words

feminin Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 9372
Varsta : 23
Localizare : in my mind
Joburi/Distractii : yaoi, scris, carti, anime, muzica
Stare de spirit : neutra
Logo Funny-Fantasy :

MesajSubiect: Re: Popcorn   Mar 21 Aug 2012 - 18:26

Recunosc ca e prima data cand aud de ea si chiar daca aceasta coperta nu-mi zice prea multe o sa incerc sa o caut. Nu prea cumpar carti de care n-am nicio idee pentru ca deja mi-am luat teapa cu destule. Sper sa o gasesc la biblioteca sau pe la cineva si s-o imprumut.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ervidetoamna.blogspot.com
Eolas!
ficfreak

feminin Varsator Cocos
Numarul mesajelor : 6824
Varsta : 23
Localizare : Dark Side of Eden
Joburi/Distractii : Iubesc si ma omor.
Stare de spirit : Zapada este o stare de spirit.
Logo Funny-Fantasy :

MesajSubiect: Re: Popcorn   Dum 2 Iun 2013 - 11:38

Nu am mai auzit de ea, desi pare destul de interesanta. Imi plac foarte mult cartil care ma tin in suspans si care ma fac sa creez legaturi de la pagina la pagina :D
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Popcorn   

Sus In jos

Popcorn

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funny-Fantasy :: ♥COMUNITATE ♥ :: Carti-